AKTUALNOŚCI

Interreg Europa: jak zorganizować spotkanie on-line

IE_logo

25 marca 2020 r., w godz. 10:00 – 11:00, program Interreg Europa zaprasza na webinarium na temat organizacji spotkań w Internecie.

 

Host your meeting online! - w trakcie webinarium specjaliści ds. komunikacji ze Wspólnego Sekretariatu podzielą się swoim bogatym doświadczeniem – udzielą porad i wskazówek, jak zorganizować i prowadzić spotkanie on-line. Będzie także czas na pytania oraz możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami z tego zakresu.  

Do rejestracji na webinarium niezbędne jest posiadanie  konta na stronie programu. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem społeczności Interreg Europa, możesz utworzyć konto klikając na stronie programu, w prawym górnym rogu, na hasło My Interreg Europe.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.