Aktualności

Informacje o Europejskim Tygodniu Regionów i Miast oraz Interreg 30-lecie Project Slam

Projekt Slam to wydarzenie towarzyszące podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast (EWRC), podczas którego projekty dzielą się swoją historią na scenie przed publicznością.

W tym roku 30 projektów ze 150 otrzymanych wniosków zostało zakwalifikowanych do kolejnej rundy tego konkursu. Projekty musiały nakręcić krótki film wyjaśniający ich historię. Tylko sześć projektów zostało zaproszonych do ostatniej fazy: Interreg 30 years Project Slam Grand Finale.

14 października o 14:30 każdy będzie mógł obejrzeć na żywo sześć finałowych projektów. Rejestracja jest wymagana, aby móc oglądać finałowy program i głosować. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Możliwe jest również obejrzenie filmów z projektów i oddanie głosu na nagrodę Social Media. Kliknij tutaj, aby obejrzeć filmy.

Aby uzyskać więcej informacji o turnieju Project Slam, kliknij tutaj . 

Europejski Tydzień Regionów i Miast to coroczne czterodniowe wydarzenie gromadzące regiony i miasta z całej Europy, w tym ich przedstawicieli politycznych, urzędników, ekspertów i naukowców. To wyjątkowa okazja do komunikacji i nawiązywania kontaktów z licznymi, wartościowymi warsztatami i prezentacjami. Wydarzenie ERZ jest organizowane przez Europejski Komitet Regionów (KR) i Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO). W tym roku odbędzie się w dniach 5-22 października i będzie w pełni wirtualny.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast oraz rejestracji.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na doroczne wydarzenie Interreg 2020 w dniach 15-16 października.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.