Wiosna 2020

Informacje dla beneficjentów Programu Południowy Bałtyk

PB_logo

Informacje dla beneficjentów Programu Południowy Bałtyk na temat środków mających na celu zabezpieczenie realizacji projektu w odniesieniu do sytuacji związanej z koronawirusem.

 

W związku z zagrożeniem epidemicznym wywołanym przez koronawirusa COVID-19 oraz jego negatywnym wpływem na realizację projektów, Instytucja Zarządzająca informuje, że przy ocenie realizacji projektów w ramach wszystkich programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej weźmie pod uwagę okoliczności wyjątkowe i nieprzewidziane.

Więcej informacji tutaj.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.