AKTUALNOŚCI

III nabór w Europie Środkowej - konsultacje last minute

Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Zachęcamy Państwa do udziału w konsultacjach (10 stycznia 2018 r.), które pomogą Państwu na ostatniej prostej w 3. naborze do Programu Europa Środkowa (otwartego do 25 stycznia 2018 r.).

25 stycznia 2018 r. o 18:00 upływa termin składania wniosków o dofinansowanie projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Jeśli na etapie przygotowywania wniosku, wypełniania deklaracji partnerskich, opracowywania budżetu czy planu działań pojawiły się pytania, na które trudno Państwu znaleźć odpowiedź w dokumentach, zapraszamy na krajowe konsultacje. Pracownicy Krajowego Punktu Kontaktowego (Ministerstwo Rozwoju) i Krajowego Kontrolera I Stopnia (Centrum Projektów Europejskich) będą do Państwa dyspozycji 10 stycznia 2018 r., w godzinach 11:00 – 14:30, w sali im. Grażyny Gęsickiej (Ministerstwo Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, Warszawa).

Pytania, na które chcieliby Państwo wysłuchać odpowiedzi podczas spotkania, zachęcamy zadać w trakcie rejestracji on-line. W spotkaniu mogą wziąć udział także uczestnicy zatwierdzonych już projektów Interreg Europa Środkowa, którzy chcieliby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zasad realizacji i finansowania przedsięwzięć w ramach tego programu.

Podczas spotkania:

  • zostaną przedstawione zasady trzeciego naboru wniosków oraz przygotowania budżetu;
  • uzyskacie Państwo odpowiedzi w zakresie przedstawianych tematów oraz pytań zadanych w trakcie rejestracji;
  • będą przeprowadzone indywidualne konsultacje.

Agenda spotkania

Rejestracja na spotkania

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.