Zima 2019

III nabór w Europie Środkowej - konsultacje last minute

Fot. ©Depositphotos/pressmaster

Zachęcamy Państwa do udziału w konsultacjach (10 stycznia 2018 r.), które pomogą Państwu na ostatniej prostej w 3. naborze do Programu Europa Środkowa (otwartego do 25 stycznia 2018 r.).

25 stycznia 2018 r. o 18:00 upływa termin składania wniosków o dofinansowanie projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2014-2020. Jeśli na etapie przygotowywania wniosku, wypełniania deklaracji partnerskich, opracowywania budżetu czy planu działań pojawiły się pytania, na które trudno Państwu znaleźć odpowiedź w dokumentach, zapraszamy na krajowe konsultacje. Pracownicy Krajowego Punktu Kontaktowego (Ministerstwo Rozwoju) i Krajowego Kontrolera I Stopnia (Centrum Projektów Europejskich) będą do Państwa dyspozycji 10 stycznia 2018 r., w godzinach 11:00 – 14:30, w sali im. Grażyny Gęsickiej (Ministerstwo Rozwoju, ul. Wspólna 2/4, Warszawa).

Pytania, na które chcieliby Państwo wysłuchać odpowiedzi podczas spotkania, zachęcamy zadać w trakcie rejestracji on-line. W spotkaniu mogą wziąć udział także uczestnicy zatwierdzonych już projektów Interreg Europa Środkowa, którzy chcieliby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zasad realizacji i finansowania przedsięwzięć w ramach tego programu.

Podczas spotkania:

  • zostaną przedstawione zasady trzeciego naboru wniosków oraz przygotowania budżetu;
  • uzyskacie Państwo odpowiedzi w zakresie przedstawianych tematów oraz pytań zadanych w trakcie rejestracji;
  • będą przeprowadzone indywidualne konsultacje.

Agenda spotkania

Rejestracja na spotkania

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.