Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

II etap naboru wniosków do Programu Rozwój Lokalny

EEA_logo

Rozpoczyna się II etap naboru wniosków – kompletnych propozycji projektów w ramach Programu Rozwój Lokalny finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021.

 

Zgodnie z założeniami konkursu etap ten dedykowany jest wyłącznie 54 miastom - wnioskodawcom, których zarysy projektów zostały najlepiej ocenione w pierwszym etapie naboru.

Poniżej znajdą Państwo oficjalne ogłoszenie o kolejnym etapie naboru oraz dokumentację konkursową i inne materiały pomocne na tym etapie, które będą uzupełniane.

view szablon artykułu