Aktualności

Granty na Eurogranty - MŚP

Jeśli planujesz ubiegać się o duże wsparcie z takich programów jak: Kreatywna Europa, LIFE oraz innych programów Unii Europejskiej zarządzanych centralnie przez Komisję Europejską, ogłaszanych w 2021 roku, w tym Horyzont Europa i Single Market Programme, najpierw skorzystaj z szansy, jaką masz na etapie przygotowania wniosku.

Start składania wniosków 1 kwietnia 2021!

Nawet 280 tys. zł na przygotowanie się do składania wniosków mogą otrzymać mikro, mali i średni przedsiębiorcy, którzy planują ubiegać się o dofinansowanie w wielkich konkursach organizowanych przez Komisję Europejską.

Na początek otrzymaną dotację można przeznaczyć m.in. na:

  • sfinansowanie kosztów usługi doradczej, dzięki której zostanie przygotowany projekt wniosku o Eurogrant;
  • sfinansowanie kosztów opracowania studium wykonalności;
  • organizację spotkań (w tym koszty poszukiwania partnerów projektu oraz koszty podróży służbowych);
  • sfinansowanie kosztów tłumaczenia dokumentacji aplikacyjnej przedkładanej organizatorowi konkursu.

 Szczegóły na stronie PARP

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.