AKTUALNOŚCI

Gdański Ośrodek Sportu został liderem projektu w ramach Programu Erasmus + Akcja Sport

erasmus_logo

Gdański Ośrodek Sportu od stycznia 2021 roku będzie realizować projekt „Green Run Label – ecological education through running events".

 

Całkowity budżet projektu wynosi 59 810 EURO, budżet GOS – 21 290 EURO, wkład własny GOS – 470 EURO.

Projekt zakłada:

  • współpracę organizatorów imprez biegowych w formie wyjazdów studyjnych połączonych z wymianą wiedzy i dobrych praktyk w zakresie proekologicznych rozwiązań w organizacji imprez,
  • stworzenie materiałów edukacyjnych dla organizatorów imprez biegowych w zakresie proekologicznego podejścia do organizacji imprez,
  • stworzenie certyfikacji Green Run Label dla organizatorów imprez biegowych oraz wytycznych do otrzymania powyższego odznaczenia (instytucje posiadające Green Run Label tworzyć będą Green Run Network)
  • zainicjowanie szerszej współpracy, która byłaby podstawą do nowego projektu polegającego na powiększaniu sieci współpracy Green Run Network w ramach Programu Erasmus 2021-2027.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.