AKTUALNOŚCI

Europejski tydzień umiejętności zawodowych 2020

W tym tygodniu (9-13 listopada) obchodzimy EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2020 – Odkryj swój talent! W tegorocznej V edycji wydarzenia w sposób szczególny wybrzmiewają kwestie środowiskowe i klimatyczne oraz te dotyczące szeroko rozumianej edukacji cyfrowej. Tydzień jest doskonałym sposobem na wymianę doświadczeń, podniesienie kompetencji i świadomości poprzez udział w warsztatach i sesjach tematycznych, promowanie atrakcyjności kształcenia zawodowego.

Konferencja inaugurująca ETUZ w Polsce zorganizowana on-line przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji pod hasłem „Zawodowcy przyszłości" już za nami. Wszystkich, którym nie udało się być z nami 9 listopada zapraszamy do obejrzenia nagrań.

Jednocześnie informujemy, że wydarzenia on-line na poziomie europejskim trwają do 13.11.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

Odkryj swój talent!

Materiały ze strony erasmusplus.org

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.