AKTUALNOŚCI

Spotkanie: Europejska Współpraca Terytorialna i Inteligentene Specjalizacje

$image_alt

5 lutego 2016r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyło się spotkanie poświęcone projektom inteligentnych specjalizacji, które mogłyby być dofinansowane w programach Interreg

Podczas pierwszej części spotkania zaprezentowano ogólny charakter czterech Programów Interreg w latach 2014-2020 (Południowy Bałtyk, Region Morza Bałtyckiego, Europa Środkowa oraz Europa), zasady kwalifikowalności w nich obowiązujące oraz terminarz drugiej odsłony naborów.

Druga część spotkania była podzielone na dwa bloki tematyczne (innowacje i energetyka), które odpowiadały zgłoszonym projektom inteligentych specjalizacji. W obu częściach zostały zaprezentowane przykładowego działania projektowe, które mogą być realizowane w ramach określonego celu szczegółowego.

Prezentacje do pobrania:

1. Charakterystyka Programów EWT - Ludwik Szakiel

2. Blok - Innowacje

3. Blok - Energetyka

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.