AKTUALNOŚCI

Dzień Informacyjny Urbact w Gdańsku

W związku z trwającym Naborem do Sieci Transferu Urbact III, 17 listopada br. odbył się Dzień Informacyjny Urbact, który był organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego we współpracy z Krajowym Punktem URBACT. Wydarzenie było okazją do uzyskania szczegółowych informacji o programie i możliwościach jakie on oferuje, w szczególności w naborze do Sieci Transferu. Zapraszamy do pobrania prezentacji ze spotkania.

Nabór projektów do nowego rodzaju sieci skierowany jest do europejskich miast chcących skorzystać z doświadczeń miast europejskich, które otrzymały w tym roku tytuł Dobrych Praktyk URBACT. Udział w Sieciach Transferu ma na celu dostarczyć miejskim władzom samorządowym gotowych rozwiązań dla różnorodnych wyzwań i problemów miejskich, możliwych do zastosowania w każdym mieście europejskim, w szczególności w kontekście zintegrowanego podejścia, szerokiej partycypacji oraz możliwości efektywnego mierzenia efektów. Spotkanie przeznaczone było dla miast lub ich dzielnic, metropolii oraz agencji rozwoju.

Dzień Informacyjny Urbact odbył się 17 listopada 2017 roku w godzinach 10:00-14:15, w sali Herbowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku (ul. Okopowa 21/27).

Agenda spotkania

Prezentacje do pobrania:

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.