Zima 2019

Dzień Informacyjny Urbact

W związku z otwartym naborem Sieci Transferu Urbact (do 10 stycznia 2018 r.), Krajowy Punkt Urbact zachęca do udziału w dniu informacyjnym. Mają Państwo do wyboru kilka ustalonych spotkań informacyjnych (m.in. w Warszawie czy Poznaniu), w zależności od Państwa możliwości.

Urbact III jest europejskim programem wymiany wiedzy i doświadczeń promującym zrównoważony rozwój miejski. Urbact pomaga miastom wypracować zrównoważone metody, łączące wymiary ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi praktykami i decydentami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

We wrześniu tego roku został ogłoszony nabór do Sieci Transferu Urbact. Sieci te mają polegać na stworzeniu partnerstw miast zainteresowanych transferem wytypowanych w tym roku Dobrych Praktyk Urbact, wśród których znajdują się cztery Dobre Praktyki miast z Polski (w tym z Gdańska).

Zachęcamy do udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym dotyczącym tego naboru, które odbędzie się 11 października 2017 r., w Ministerstwie Rozwoju, w Warszawie.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się tutaj. Uprzejmie informujemy, iż spotkanie organizuje Krajowy Punkt Urbact we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Rejestracja będzie dokonywana przez stronę internetową Krajowego Punktu Urbact www.urbact.eu/urbact-polska oraz www.urbact.pl. Tam też znajdą Państwo dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe do Krajowego Punktu Urbact. Rejestracja na spotkanie będzie otwarta do 9 października 2017 r.

Inne spotkania informacyjne:

  • Lublin - Październik - data do potwierdzenia
  • Wrocław - 25 Październik - szczegóły wkrótce
  • Opole - 30 Październik - szczegóły wkrótce
  • Katowice - 6 Listopada - data do potwierdzenia
  • Kraków - data do potwierdzenia
  • Poznań - data do potwierdzenia
view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.