AKTUALNOŚCI

Dzień Informacyjny Urbact

W związku z otwartym naborem Sieci Transferu Urbact (do 10 stycznia 2018 r.), Krajowy Punkt Urbact zachęca do udziału w dniu informacyjnym. Mają Państwo do wyboru kilka ustalonych spotkań informacyjnych (m.in. w Warszawie czy Poznaniu), w zależności od Państwa możliwości.

Urbact III jest europejskim programem wymiany wiedzy i doświadczeń promującym zrównoważony rozwój miejski. Urbact pomaga miastom wypracować zrównoważone metody, łączące wymiary ekonomiczny, społeczny i środowiskowy. Umożliwia im dzielenie się dobrymi praktykami i zdobytymi doświadczeniami ze wszystkimi praktykami i decydentami zaangażowanymi w politykę miejską w Europie.

We wrześniu tego roku został ogłoszony nabór do Sieci Transferu Urbact. Sieci te mają polegać na stworzeniu partnerstw miast zainteresowanych transferem wytypowanych w tym roku Dobrych Praktyk Urbact, wśród których znajdują się cztery Dobre Praktyki miast z Polski (w tym z Gdańska).

Zachęcamy do udziału w pierwszym spotkaniu informacyjnym dotyczącym tego naboru, które odbędzie się 11 października 2017 r., w Ministerstwie Rozwoju, w Warszawie.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się tutaj. Uprzejmie informujemy, iż spotkanie organizuje Krajowy Punkt Urbact we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Rejestracja będzie dokonywana przez stronę internetową Krajowego Punktu Urbact www.urbact.eu/urbact-polska oraz www.urbact.pl. Tam też znajdą Państwo dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe do Krajowego Punktu Urbact. Rejestracja na spotkanie będzie otwarta do 9 października 2017 r.

Inne spotkania informacyjne:

  • Lublin - Październik - data do potwierdzenia
  • Wrocław - 25 Październik - szczegóły wkrótce
  • Opole - 30 Październik - szczegóły wkrótce
  • Katowice - 6 Listopada - data do potwierdzenia
  • Kraków - data do potwierdzenia
  • Poznań - data do potwierdzenia
view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.