AKTUALNOŚCI

Dni informacyjne online - Small Grant Scheme 2020 Call

EOG_logo

Informujemy, że 13 i 21 października 2020 r. odbędą się spotkania informacyjne online dotyczące konkursu Small Grant Scheme na projekty badawcze dla kobiet naukowców w technicznych dziedzinach nauki.

 

Konkurs SGS realizowany jest w ramach Programu „Badania stosowane", finansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Rejestracji na jeden z tych dni można dokonać z wykorzystaniem poniższych formularzy:

Formularz zgłoszeniowy na 13.10.2020 r. (godz. 10:00 – 12:15)
Formularz zgłoszeniowy na 21.10.2020 r. (godz. 10:00 – 12:15)

Wypełnione formularze w wersji edytowalnej należy przesłać na adres: norwaygrants-at-ncbr.gov.pl

Osoby, które prześlą zgłoszenie we wskazanym w formularzu terminie otrzymają informację zwrotną o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu na spotkanie wraz z agendą wydarzenia i linkiem na spotkanie w aplikacji Microsoft Teams.

Na każdym ze spotkań będą przekazywane te same informacje. Spotkania będą prowadzone w języku polskim poprzez aplikację Microsoft Teams. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. 


Szczegółowe informacje o konkursie tutaj.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.