AKTUALNOŚCI

Co robią rosyjscy partnerzy w projektach Interreg? - przykłady z regionu Morza Bałtyckiego

RMB_logo

Aż 43 projekty realizowane ze środków Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-202 współpracują z rosyjskimi partnerami. Rosyjscy partnerzy są aktywni we wszystkich obszarach tematycznych programu, od innowacyjnych przedsiębiorstw po oszczędność energii i poprawę mobilności.

 

Zachecamy do zapoznania się z artykułem dostępnym na stronie Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego 2014-2020 https://www.interreg-baltic.eu/news-detail/news/what-russian-partners-do-in-interreg-projects-5-examples-from-the-baltic-sea-region.html.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.