Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

Budowanie partnerstwa w ramach Funduszy Norweskich - "zielone” technologie w przemyśle - spotkania z firmami norweskimi w Oslo

EEA_grants

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 2 marca 2020 roku w Oslo, w Norwegii.

 

Potrzebujesz finansowania i partnera do realizacji projektu z zakresu zielonych technologii? Nawiąż współpracę z norweskim partnerem i zwiększ swoje szanse na uzyskanie dotacji nawet do 8 000 000 złotych.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 2 marca 2020 roku w Oslo, w Norwegii.

Spotkania przeznaczone są dla firm realizujących projekty pro-środowiskowe w przemyśle, których wynikiem są w szczególności:

  • Rozwój i wdrożenie "zielonych" procesów produkcji z użyciem automatyzacji, digitalizacji i robotyzacji procesów i technologii przemysłowych;
  • Zwiększenie efektywności produkcji i przemysłu ogółem;
  • Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów/procesów/rozwiązań z elementami ICT.

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej i towarzyszących jej wydarzeniach jest bezpłatny.

W celu pokrycia kosztów transportu i zakwaterowania można skorzystać z programu wsparcia na utworzenie partnerstwa (Travel Grants), do którego nabór otwarty jest do końca stycznia 2020 r. Ryczałtowa kwota dofinansowania wynosi 1200 euro. W przypadku pytań szczegółowych na temat składania wniosków o Travel Grants prosimy o kontakt pod adresem partnerstwo@parp.gov.pl lub nr tel. 22 432 71 90 codziennie w godz. 13.00-15.00.

W przypadku nieskorzystania z powyższego wsparcia, uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie green-industry-and-ict-matchmaking.b2match.io/, na której znajduje się także program imprezy.

Dodatkowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Sylwia Banaszkiewicz, e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl, telefon: 22 432 82 97.

Organizatorami są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway

Więcej informacji pod linkiem https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57968:partnerstwa-projektowe-do-funduszy-norweskich-zielone-technologie-w-przemysle-spotkania-z-firmami-norweskimi-w-oslo.

view szablon artykułu