Zima 2019

Budowanie partnerstwa w ramach Funduszy Norweskich - "zielone” technologie w przemyśle - spotkania z firmami norweskimi w Oslo

EEA_grants

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 2 marca 2020 roku w Oslo, w Norwegii.

 

Potrzebujesz finansowania i partnera do realizacji projektu z zakresu zielonych technologii? Nawiąż współpracę z norweskim partnerem i zwiększ swoje szanse na uzyskanie dotacji nawet do 8 000 000 złotych.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej i konferencji, które odbędą się 2 marca 2020 roku w Oslo, w Norwegii.

Spotkania przeznaczone są dla firm realizujących projekty pro-środowiskowe w przemyśle, których wynikiem są w szczególności:

  • Rozwój i wdrożenie "zielonych" procesów produkcji z użyciem automatyzacji, digitalizacji i robotyzacji procesów i technologii przemysłowych;
  • Zwiększenie efektywności produkcji i przemysłu ogółem;
  • Rozwój przyjaznych dla środowiska produktów/procesów/rozwiązań z elementami ICT.

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej i towarzyszących jej wydarzeniach jest bezpłatny.

W celu pokrycia kosztów transportu i zakwaterowania można skorzystać z programu wsparcia na utworzenie partnerstwa (Travel Grants), do którego nabór otwarty jest do końca stycznia 2020 r. Ryczałtowa kwota dofinansowania wynosi 1200 euro. W przypadku pytań szczegółowych na temat składania wniosków o Travel Grants prosimy o kontakt pod adresem partnerstwo@parp.gov.pl lub nr tel. 22 432 71 90 codziennie w godz. 13.00-15.00.

W przypadku nieskorzystania z powyższego wsparcia, uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie green-industry-and-ict-matchmaking.b2match.io/, na której znajduje się także program imprezy.

Dodatkowych informacji na temat wydarzenia udziela p. Sylwia Banaszkiewicz, e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl, telefon: 22 432 82 97.

Organizatorami są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway

Więcej informacji pod linkiem https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57968:partnerstwa-projektowe-do-funduszy-norweskich-zielone-technologie-w-przemysle-spotkania-z-firmami-norweskimi-w-oslo.

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.