AKTUALNOŚCI

Baza konkurencyjności - nowa aplikacja

Depositphotos

Trwają prace nad nową aplikacją Baza konkurencyjności. Wersja produkcyjna nowej aplikacji zostanie uruchomiona w dniu 18 sierpnia 2020 r.

 

Nowa aplikacja będzie dostępna pod dotychczasowym adresem Bazy Konkurencyjności, https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/, natomiast dotychczasowa Baza zostanie przeniesiona pod adres archiwalny, który zostanie wskazany w komunikacie widniejącym na stronie aplikacji.

W dniu wdrożenia, zostanie zablokowana możliwość dodawania kolejnych ogłoszeń w ramach obecnej platformy, a ogłoszenia dotychczas opublikowane w bazie będą przeniesione do jej archiwum. Nowa baza będzie używana zarówno w obecnej, jak również w przyszłej perspektywie finansowej (tj. 2021-2027). Głównym jej atutem jest wprowadzenie możliwości składania ofert w odpowiedzi na ogłoszenia przez potencjalnych wykonawców poprzez aplikację (jedyna możliwość dla ogłoszeń z przyszłej perspektywy).

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.