AKTUALNOŚCI

Aplikuj do Szkoły CAROTS STARTUP - projekt Interreg Region Morza Bałtyckiego

Szkoła CAROTS STARTUP oferuje coaching i szkolenia w formie webinariów dla naukowców zainteresowanych prowadzeniem działalności biznesowej.

Projekt CAROTS organizuje serię webinarów i sesji coachingowych w języku angielskim pod nazwą CAROTS STARTUP SCHOOL dla naukowców i inżynierów zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Od 1 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 naukowcy i inżynierzy pracujący na uniwersytetach czy w innych ośrodkach badawczych mogą aplikować na jedno z dziesięciu miejsc w CAROTS STARTUP SCHOOL.
Każdego, kto ma pomysł na swój biznes dotyczący świadczenia specjalistycznych usług badawczych w oparciu o zaawansowane analityczne techniki pomiarowe, np. na dużych synchrotronowych, neutronowych infrastrukturach badawczych,  zachęcamy do wysłania zgłoszenia.

Każdy uczestnik CAROTS STARTUP SCHOOL otrzyma wsparcie w postaci sesji coachingowych z dyrektorami lub właścicielami wiodących firm świadczących usługi badawcze w Europie, jak również możliwość uczestnictwa w webinariach, gdzie głównym wątkiem będzie temat „Jak będąc naukowcem stać się również przedsiębiorcą?". Uczestnicy będą również mieli możliwość dołączenia do europejskiej sieci firm świadczących usługi badawcze. Sesje coachingowe, jak i comiesięczne webinaria, będą trwały od marca do czerwca 2021.

Szczegółowe informacje o tej inicjatywie znajdują się pod linkiem oraz w broszurce (PDF 867 KB). 

Wszelkie pytania dotyczące CAROTS STARTUP SCHOOL proszę kierować bezpośrednio do polskiego partnera projektu CAROTS

Fundacja Inicjatyw Innowacyjnych
ul. Cegielniana 4a, 30-404 Kraków
mail biuro@fii.org.pl
tel. 601 189 795

lub do głównego koordynatora Projektu CAROTS
Dr. Marc Thiry
Phone: +49 40 8998-6914
mail startupschool@carots.eu

Materiał  pochodzi  ze strony: ewt.gov.pl

 

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.