AKTUALNOŚCI

4. międzyregionalne forum współpracy Interreg Europa

Fot. ©Depositphotos/kasto

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu projektowego, Program Interreg Europa 2014-2020 organizuje 22 marca 2018 roku w Brukseli 4. międzyregionalne forum współpracy - Europe, let's cooperate!

Forum będzie stanowiło także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z zagranicznymi instytucjami oraz poszukiwania partnerów do współpracy w ramach projektów. Można będzie także bezpośrednio konsultować się z ekspertami z Sekretariatu Interreg Europa.

Informacja o forum jest dostępna na stronie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem forum, w którym znajdą Państwo informacje na temat:

  • planowanych sesji tematycznych;
  • możliwości zarezerwowania stolika na potrzeby prezentacji własnego pomysłu na projekt;
  • jak dołączyć się do konsorcjum partnerskiego.    

Czwarty, ostatni nabór wniosków do Interreg Europa jest planowany w okresie maj – czerwiec 2018 roku. Dokładną datę poznamy po posiedzeniu Komitetu Monitorującego w połowie marca. Pakiet dla aplikantów zostanie udostępniony w kwietniu 2018 roku.

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.