Zima 2019

4. międzyregionalne forum współpracy Interreg Europa

Fot. ©Depositphotos/kasto

Aby umożliwić jak najlepsze przygotowanie się do ostatniego konkursu projektowego, Program Interreg Europa 2014-2020 organizuje 22 marca 2018 roku w Brukseli 4. międzyregionalne forum współpracy - Europe, let's cooperate!

Forum będzie stanowiło także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z zagranicznymi instytucjami oraz poszukiwania partnerów do współpracy w ramach projektów. Można będzie także bezpośrednio konsultować się z ekspertami z Sekretariatu Interreg Europa.

Informacja o forum jest dostępna na stronie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem forum, w którym znajdą Państwo informacje na temat:

  • planowanych sesji tematycznych;
  • możliwości zarezerwowania stolika na potrzeby prezentacji własnego pomysłu na projekt;
  • jak dołączyć się do konsorcjum partnerskiego.    

Czwarty, ostatni nabór wniosków do Interreg Europa jest planowany w okresie maj – czerwiec 2018 roku. Dokładną datę poznamy po posiedzeniu Komitetu Monitorującego w połowie marca. Pakiet dla aplikantów zostanie udostępniony w kwietniu 2018 roku.

view szablon artykułu


            

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.