Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

30 lat Interreg!

Interrego30

Interreg, znany również jako europejska współpraca terytorialna, jest kluczowym instrumentem w ramach polityki spójności, finansowanym przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Od 1990 r. wspiera on programy współpracy transgranicznej, transnarodowej i międzyregionalnej.

 

Celem programów Interreg jest stawienie czoła wspólnym wyzwaniom i znalezienie wspólnych rozwiązań w różnych dziedzinach, takich jak środowisko naturalne, zdrowie, transport, zrównoważone źródła energii i wiele innych.

Istnieją różne możliwości zaangażowania się w projekty Interreg i świętowania #30Interreg. W ramach Programu Interact stworzono identyfikację wizualną, która ma być stosowana w roku 2020 we wszystkich produktach komunikacyjnych w celu zwiększenia widoczności współpracy terytorialnej. Wszystkie pliki mogą być pobierane za darmo tutaj.

 

view szablon artykułu