AKTUALNOŚCI

1. nabór MiniCall w programie Interreg Południowy Bałtyk otwarty!!

Do 16 grudnia 2020 roku będzie trwał nabór na wnioski aplikacyjne do programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020 w ramach pierwszego naboru "Minicall".

 

Nabór "Minicall" jest kierowany do projektów aktualnie wdrażanych wramach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Nabór jest otwarty dla następujących Celów Szczegółowych:

  • 1.1: "Zwiększenie obecności niebieskiego i zielonego sektora MŚP na rynkach międzynarodowych poprzez współpracę transgraniczną"
  • 1.2: "Zwiększenie transferu innowacji na rzeczniebieskiego  zielonego sektora MŚP poprzez wpsółpracę transgraniczną"
  • 2.1:  "Rozwój obszarów dziedzictwa kulturowego i naturalnego Południowego Bałtyku jako zrównoważonego kierunku turystycznego"
  • 2.2: "Zwiększenie użycia zielonych technologii w celu obniżenia poziomu zanieczyszczeń w regionie Południowego Bałtyku"
  • 3.1: "Zwiększenie jakości zrównoważenie środowiskowe usług transportowych w regionie Południowego Bałtyku"
  • 4.1: "Zwiększenie kwalifikacji siły roboczej w niebieskich i zielonych sektorach gospodarczych Południowego Bałtyku"
  • 5.1: "Zwiększenie zdolności współpracy międzyinstytucjonalnej poprzez współpracę w sieciach transgranicznych"

Wszystkie dokumenty potrzebne do poprawnego wypełnienia formularza zgłoszniowego projektu znajdują się na stronie internetowej Wspólnego Sekretariatu programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020. Pełny link znajduje się poniżej:

  • https://southbaltic.eu/call-for-proposals

Nabór zostanie zamnięty w dniu 16 grudnia 2020 roku o godzinie 23:59 (CET).

W przypadku pytań dotyczących naboru proszę kontaktowac się z odpowiednim dla poszczególnego Celu Tematycznego menadżerem projektów we Wspólnym Sekretariacie lub z Regionlanym Punktem Kontaktowym w Pomorskiem.

  • Lista kontaktowa Wspólny Sekretariat: https://southbaltic.eu/joint-secretariat
  • Regionalny Punkt Kontatowy w Gdańsku: m.paradowska@pomorskie.eu tel.58 326 86 92
view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.