Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.

 

AKTUALNOŚCI

"Pomorskie regionalne forum partnerów programu Horyzont 2020 oraz Horyzont Europa"

Już dzisiaj zapraszamy na "Pomorskie regionalne forum partnerów programu Horyzont 2020 oraz przyszłego Horyzont Europa", które odbędzie się w dniu 13 listopada br., w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym.

 

 

 Zapraszamy na "Pomorskie regionalne forum partnerów  programu Horyzont 2020 i przyszłego Horyzont Europa", które odbędzie się dnia 13 listopada br. w Gdańsku .

Regionalne forum partnerów będzie okazją do nawiązania współpracy wśród podmiotów w regionie dla realizacji projektów w obecnej oraz przyszłej perspektywie finansowej po 2020 roku.

Podczas spotkania zorganizowane zostaną warsztaty oraz panel dyskusyjny z zaproszonymi gośćmi z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE oraz Komisji Europejskiej,  a także Instytutu Fraunhofera.

*** Zapraszamy do udziału już dzisiaj i zarezerwowania czasu w dniu  13 listopada br., na wydarzenie, które będzie doskonałą okazją do poznania  lokalnego środowiska związanego z programami H2020 i Horyzont Europa.

Program spotkania

Zarejestruj się na spotkanie 

Jak dojechać mapa:

Podsumowanie spotkania

Sesja główna:

Województwo pomorskie w H2020 - aktywność pomorskich beneficjentów; Adam Mikołajczyk UMWP

Horyzont 2020 - ostatnie konkursy i przyszłość programu Horyzont Europa; Aneta Maszewska, KPK PB UE

Instytut Fraunhofera - doświadczenia i współpraca w ramach Horyzont 2020; Verena Fennemann, Instytut Fraunhofera

Warsztaty:

Warsztat NAUKA- Ewa Domke; Instytut Maszym Przepływowych im. R. Szewalskiego PAN

Warsztat BIZNES - prof .Tomasz Puzyn, Paweł Bajurski, QSAR Lab Sp. z o.o.

Raport po spotkaniu kliknij, aby pobrać dokument:

 

view szablon artykułu