Zima 2019

"Pomorskie regionalne forum partnerów programu Horyzont 2020 oraz Horyzont Europa"

Już dzisiaj zapraszamy na "Pomorskie regionalne forum partnerów programu Horyzont 2020 oraz przyszłego Horyzont Europa", które odbędzie się w dniu 13 listopada br., w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym.

 

 

 Zapraszamy na "Pomorskie regionalne forum partnerów  programu Horyzont 2020 i przyszłego Horyzont Europa", które odbędzie się dnia 13 listopada br. w Gdańsku .

Regionalne forum partnerów będzie okazją do nawiązania współpracy wśród podmiotów w regionie dla realizacji projektów w obecnej oraz przyszłej perspektywie finansowej po 2020 roku.

Podczas spotkania zorganizowane zostaną warsztaty oraz panel dyskusyjny z zaproszonymi gośćmi z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE oraz Komisji Europejskiej,  a także Instytutu Fraunhofera.

*** Zapraszamy do udziału już dzisiaj i zarezerwowania czasu w dniu  13 listopada br., na wydarzenie, które będzie doskonałą okazją do poznania  lokalnego środowiska związanego z programami H2020 i Horyzont Europa.

Program spotkania

Zarejestruj się na spotkanie 

Jak dojechać mapa:

Podsumowanie spotkania

Sesja główna:

Województwo pomorskie w H2020 - aktywność pomorskich beneficjentów; Adam Mikołajczyk UMWP

Horyzont 2020 - ostatnie konkursy i przyszłość programu Horyzont Europa; Aneta Maszewska, KPK PB UE

Instytut Fraunhofera - doświadczenia i współpraca w ramach Horyzont 2020; Verena Fennemann, Instytut Fraunhofera

Warsztaty:

Warsztat NAUKA- Ewa Domke; Instytut Maszym Przepływowych im. R. Szewalskiego PAN

Warsztat BIZNES - prof .Tomasz Puzyn, Paweł Bajurski, QSAR Lab Sp. z o.o.

Raport po spotkaniu kliknij, aby pobrać dokument:

 

view szablon artykułu

EWT POMORSKIE


          

 

Szanowny Beneficjencie!

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.