Aktualności

"Gotowi do biegu po zieleń!" - LIFE

Zachęcamy do zapoznania się z nową pozycją wśród publikacji Komisji Europejskiej dot. realizacji projektów środowiskowych w Europie.

"Gotowi do biegu po zieleń!" (org. Ready, steady, green!) to publikacja wydana przez Komisję Europejską. Publikacja dotyka problemu zmiany klimatu czy utrata różnorodności biologicznej w kontekście rozwóu rolnictwa oraz leśnictwa. Autorzy publikacji podejmują wyzwanie pokazania wybranych rozwiązań poprzez przedstawienie działań podejmowanych w projektach zrealizowanych w ramach Programu LIFE.

Link do publikacji: http://nfosigw.gov.pl/download/gfx/nfosigw/pl/nfoaktualnosci/113/475/5/life_gotowi_do_biegu_po_zielen_sierpien_2021.pdf

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.