AKTUALNOŚCI

#ErasmusDays 2020 – Polska zajęła 5 miejsce wśród najbardziej aktywnych krajów!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się raportem dotyczącym celebracji #ErasmusDays w roku 2020!

 Zapraszamy do zapoznania się raportem  #ErasmusDays w roku 2020! [PDF]

Pomimo trudnej i niepewnej sytuacji sanitarnej studenci, nauczyciele, praktycy, wolontariusze, organizacje pozarządowe, Narodowe Agencje Erasmus + i wielu innych uczestników programu Erasmus + dołożyło wszelkich starań, aby świętować #ErasmusDays 2020 w swoich krajach.

W tym roku z okazji #ErasmusDays  odbyło się ponad 5000 wydarzeń w 84 krajach. Dzięki waszemu zaangażowaniu w Polsce mieliśmy 289 zarejestrowanych wydarzeń dzięki czemu Polska zajęła 5 miejsce wśród najbardziej aktywnych krajów.

Zachęcamy do przyłączenia się do przyszłorocznej edycji  #ErasmusDays 2021, które odbędą się 14, 15 i 16 października 2021 roku.

Materiały pochodzą ze strony https://erasmusplus.org.pl/

view szablon artykułu

Szanowny Beneficjencie!

W związku z zagrożeniem koronawirusem i przejściem części pracowników na system pracy zdalnej rekomendujemy rezygnację z wizyt  w urzędzie i kontakt z nami za pomocą środków elektronicznych: e-puap, e-mail:

 programymiedzynarodowe@pomorskie.eu 

Jeżeli jeszcze nie zapisałeś się, aby otrzymywać nasz newsletter, masz możliwość to uczynić bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Będziemy przesyłać co tydzień najważniejsze informacje o programach międzynarodowych oraz inne informacje z regionu.